Aktivace systému CRM Connector

Postupujte podle následujích kroků pro aktivaci konektoru.
Image
Přihlaste se do svého účtu v systému Raynet, přejděte do nastavení (tlačítko v pravém horním rohu), vyberte možnost "Rozšíření" a v části účetnictví vyberte "Import faktur z účetního systému POHODA" (viz obrázek). Přidejte si toto rozšíření do svého účtu tlačítkem Přidat.
Image
Image
Klikněte na odkaz (viz obrázek), který vám otevře nové okno s registračním formulářem do systému CRM Connector.
Image
Zde vyplňte všechny pole, pokud ještě nemáte API klíč, tak si ho musíte vytvořít v Raynetu v nastavení → API klíče, poté klikněte na "vytvořit účet". Pokud proběhne registrace v pořádku, tak dostanete registrační klíč (tento klíč budete mít uložený ve svém profilu v CRM Connectoru v nastavení), který zadáte zpět do Raynetu a zvolíte "zapnout integraci".
Image
Image
Nyní máte v obchodních případech novou ikonu, která vás po kliknutí přemístí na přihlašovací stránku CRM Connector, zde zadáte svě přihlašovací údaje které jste si vytvořili při registraci.
Image

Krátce o společnosti

Společnost SCOVECO, s.r.o. je zkušená a dynamická společnost.

Jádro společnosti tvoří tým odborníků, kteří mají rozsáhlé znalosti v různých inženýrských disciplínách. Tito odborníci jsou plně připraveni řešit vaše problémy a požadavky přesně dle vašich představ.

Kontaktujte nás

V případě zájmu o naše služby či produkty, nebo v případě jakýchkoliv dotazů, nás kontaktujte

email:

web: www.scoveco.cz

Jsme plně připraveni řešit vaše problémy a požadavky dle vašich představ.

©2020 SCOVECO, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Media